Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik alanında işletmeniz içinde kullandığımız tüm ürünler, piyasada bilinen ve genel olarak yüksek tercih gören firmalara ait özel temizleyicilerdir.

Endüstriyel alanların genel temizlikleri ve bakımları daha profesyonel temizlik ekipmanlarıyla yapılır. Bu şekilde yapılacak temizlik çalışmasıyla iş ortamına uygun ekipmanlarla zamandan kazanılırken daha kısa sürelerde çalışmalar tamamlanır.


Çok personelin aynı anda çalıştığı endüstri tesislerinde çalışma ortamının temiz olması iş verimliliğini pozitif etkilediği görülmüştür.


Endüstriyel alanda faaliyet gösteren sanayi işletme yöneticilerine, önceden endüstriyel temizlik ekiplerimizce yapılan ekspertiz çalışmasıyla, verimli bir temizlik planlaması sunulur.


Endüstriyel temizlikte yeterli alt yapı ve ekipmanlara sahip olup başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Endüstriyel temizlik için gereken kimyasallar ve bu kimyasalları doğru bir şekilde kullanan işinde uzman ekiplerimizle çalışmaktayız.


Endüstriyel temizlik fabrikanızın veya atölyenizin daha verimli işleyebilmesi için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmeti, uzun sürede daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle gıda, sağlık gibi alanlarda gereken hijyeni ve dikkati uzman ekipmanlarla sağlıyoruz.


Endüstriyel temizlikte dikkat ettiğimiz hususlardan biride işyeriniz de veya fabrikanızda üretim yaptığınız malzemelere zarar vermemektir. Uzman kadromuz temizlikte en uygun olan kimyasalı seçip sizlere son derece hassas hizmet garantisi sunmaktadır.


Bir diğer önemli konuda çalışanların işlerini bölmeden ve dikkatlerini dağıtmadan işlemimizi gerçekleştiriyor olmamızdır. Tesisiniz de hizmet üretirken, son derce titizlikle günlük çalışma ritminizi bozmadan, size en uygun zaman dilimlerinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle temizliyoruz.


Kablo yollarını işyerinizin donanımına zarar vermeyecek dikkati gösteriyoruz. Zeminleri daha derinlikli dezenfekte ederek uzun süreli hijyen sağlıyoruz. Çatı oluklarındaki birikmeleri temizlerken, plastik üretim ekipmanlarınızın zarar görmeyeceği hassaslıkta dikkatlice temizliyoruz.


Endüstriyel Temizlik hizmeti sunan şirketler içerisinde çalışanlarımızın profesyonelliği ve kullandığımız sistemlerin modern ve teknolojik olması ile tercih ediliyoruz. Kamu ve özel sektörlerin hızlı ve kolay temizlenmesi için en ideal çözümleri sunmaktayız.


Endüstriyel Temizlik alanında işletmeniz içinde kullandığımız tüm ürünler, piyasada bilinen ve genel olarak yüksek tercih gören firmalara ait özel temizleyicilerdir. İsteğiniz üzere iş yerinizin talepleri de değerlendirilerek talep ettiğiniz marka ürünlerde kullanılabilmektedir.


Periyodik, düzenli, hijyenik ve kaliteli temizlik için hizmet veren firmamız her zaman uygun bütçeyle hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Görseller