Duvar & Fayans Temizliği

Vermiş olduğumuz hizmetlerden en fazla talep gören duvar ve fayans temizliğini siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli şekilde sunuyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerden en fazla talep gören duvar ve fayans temizliğini siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli şekilde sunuyoruz. Bulunduğunuz mekânın duvar boyasının, silinmeye elverişli olması, temizlikte çok daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.


Sigaradan, isten, hava kirliliğinden ve zaman içerisinde oluşan yıpranmalardan dolayı, duvar temizliği zorunlu hale gelir. Periyodik olarak yaptıracağınız duvar temizliğiyle, siz müşterilerimize sağlıklı bir yaşam alanı sunmakla beraber duvar ve fayanslarınızın kullanım ömrünü arttırmış oluyorsunuz.


Duvar silimi esnasında; içeride bulunan eşyalarınız, uzman personelimiz tarafından zarar verilmeden dikkatli bir şekilde çekilerek temizlik bittikten sonra özenle tekrar yerlerine yerleştirilmektedir. Mutfak, banyo ve tuvalet fayansları da temizlik işlemlerinde detay gösterilen alanlar arasındadır.


Bu hizmeti firmamız kaliteli malzeme ve profesyonel ekibiyle uygularken, kontrollerinizde, mutlak memnuniyet garantisiyle çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimize şahit olacaksınız. Fayans temizliği, hepimizin bildiği gibi hem görsel açıdan güzel bir görünüm hem de mutfak ve banyoların hijyeni için çok önemlidir.


Fayanslar evimizin birçok alanında kullanılan kullanılmaktadır. Özellikle mutfak ve banyo fayansları zamanla aşırı kirlilik gösterir. Fayansların bağlantı noktası olan derzler kirlenir ve zaman içerisinde ne kadar temizlense de kirli bir görünüm oluşturur.


Fayans temizlerken dikkat edilmesi gereken hususlar:

1- Fayans temizliğinin devamlılığı çok önemlidir. Uzun müddet temizliği yapılmayan fayansların temizliğini sağlamak ve korumak oldukça zordur.


2- Fayansların yüzeyindeki tabakaya zarar verilmemelidir. Ayrıca derzlerin erimesine neden olmamak için fayans temizliği yaparken dikkat etmeli ve ağır kimyasallar kullanılmamalıdır.


3- Kullanmış olduğunuz malzemenin ardından yüzey titiz bir yaklaşımla durulanmalıdır. Yüzey üzerindeki maddeler iyice temizlenmezse lekelenmelere neden olur ve insan sağlığına zarar verir.


Firmamız, sahip olduğu deneyimle ile ihtiyaç olabilecek temizlik malzemelerinin seçimine özen gösterir. Duvar ve fayans temizliği yapan firmamız her zaman oluşması muhtemel risklere karşı çözümler üretmektedir.


Öncelikle sunulan temizliğin memnuniyeti ve çevrelerce beğenilmesi, firmamız için çok önemli bir kriterdir. Bu nedenle firmamız mümkün olan profesyonel temizlik hizmetini sunmak için çaba gösterir.


Duvar ve fayans temizliğinde kullandığımız ekipmanlar her yıl yeni nesil ekipmanlarla güncellenmektedir. Bu sayede yeni tekniklere uygun olarak değişen ve gelişen temizleyiciler ile daha iyi hizmet sağlamaktayız.


En uygun ve kaliteli hizmeti sunmak için kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen bir firmayız.

Görseller