Firma Profili

Temizlik Sektöründeki tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen GÜVEN GROUP TEMİZLİK, genç ve dinamik kadrosuyla, müşteri beklentilerini karşılayabilen profesyonel bir temizlik firmasıdır.

Temizlik, tarihin ilk çağlarından günümüze kadar yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan ve zorunluluklar nedeniyle uygulanan bir kavram olarak var olsa da, dünyada temizlik sektörünün kavram olarak hayatımıza girmesinin üzerinden henüz 110 yıl geçti.

Kentleşme ve sanayileşmedeki hızlı gelişim, modern yaşamın her geçen gün değişen beklentiler oluşturmasıyla şekillendi. Tüm kavramların merkezinde yer alan insan. Gelişen teknolojiler, modern yaşam alanları, katlı dev plazalar ve yaşamın merkezinde yer alan sürekli değişen ve yükselen beklentiler.  Gelişen teknolojiler ve yaşam alanlarının modernleşmesi, beraberinde daha yoğun bir tempo doğurmuştur. Gerek profesyonel yaşamda, gerekse bireysel yaşamda bazı hizmetlerin dışarıdan alınması kaçınılmaz olmuştur.

Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekânlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Güven Gurup Temizlik, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentilerini maksimum karşılayabilen modern altyapısıyla, bireylere ve kurumlara profesyonel dış kaynak kullanım servisleri üretmektedir.

Temizlik sektörü; her türlü endüstriyel alanlarda, kapalı ve açık mekânlarda, kamu alanlarında, özel şirket ve işletmelerde, yaşam alanlarında ve deniz araçlarında yürütülen hizmet sektörünün temel kollarından biridir.

Güven Gurup Temizlik sektörün gelişim süreçlerini yakından takip ederek, gelişen beklentileri karşılayacak profesyonel servisleri, hizmet kalite standartlarından ödün vermeden üretmeye devam etmiştir. Gerek teknolojiye yapılan yatırımlar, gerek nitelikli iş gücü kaynaklarının eğitimlerle güncel sektörel bilgilerle donatılması, tercih edilen firma kimliğini oluşturmuştur.

Güven Gurup Temizlik, kentleşmenin hızlı gelişimine bağlı olarak, artan bina stoklarında genişleme yaşanırken, diğer taraftan binaların niteliklerinde de ortaya çıkmaya başlayan önemli değişimleri yakından takip etmiştir. Gerek alışveriş merkezleri ile ofis ve rezidansların bir arada bulunduğu karma projelerin yaygınlaşması, gerekse otomasyonun öne çıktığı akıllı ve yeni nesil binaların artması; maliyetlerin ölçülmesi ve yönetilmesinde profesyonel yaklaşımlara ihtiyacı artırmıştır.  Artan ihtiyaçlar ve beklentileri yakından takip eden firmamız, her ölçekte proje gereksinimini karşılayacak yatırımlarla büyümeye devam etmiştir.

Güven Gurup Temizlik, insan kaynağına yapmış olduğu yatırımları, yeni nesil teknolojilere ve ekipmanlara yapmış olduğu yatırımlara paralel olarak desteklemiştir. Hizmet sektöründe iş üretmenin zorluğunu çok iyi bilen ve işini seven insan kaynakları yönetimiyle, mutlak memnuniyet üretebilen günümüz kadrolarını inşa etmeyi başarmıştır.

 Güven Gurup Temizlik, kuruluşundan günümüze, kurumsal ve bireysel proje gereksinimlerini, sahip olduğu profesyonel insan kaynağı ve yeni nesil teknolojileriyle karşılarken, mutlak müşteri memnuniyeti prensiplerinden ödün vermeyerek, günümüz sektörel firmaları arasında farklı bir noktada olmuştur.