Stand Temizliği Hizmeti

Günümüzde firmaların ürünlerini müşterilerin deneyimlerine sundukları en iyi tanıtım yerlerinden biride standlardır.

Günümüzde firmaların ürünlerini müşterilerin deneyimlerine sundukları en iyi tanıtım yerlerinden biride standlardır. Birçok firma ürününü etkili olarak tanıtmak ve geri dönüşleri yerinde takip edebilmek için, en iyi sunum alternatifi olan standları kullanır.


Bu sayede pek çok ürün müşterilerin dikkatini çekmekte ve satışı arttırabilmektedir. Ürün pazarlama stratejilerinde önemli bir alternatif olunca buna bağlı olarak, stand temizliği de önem oldukça önem kazanmaktadır. Kötü ve kirli görünümlü standlar ürün tanıtımlarında ilk deneyimleyecek olan müşterilerin tercih etmemesinin yanında ilgisi dışında kalır. Bu nedenle firmalar stand temizliğine önem vermelidirler. Yapılan temizliğe önem veren ve dikkat eden firmalar, her zaman ilk sunumlarında ve sonrasında da tercih edilerek markalarının imajına ciddi katkılar sağlarlar.


Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği standlar haliyle pek çok kirliliğe sebep olur. Stand temizliğinde önceliğimiz son derece titiz bir hijyen anlayışı ile yerinizi en iyi şekilde düzenli ve temiz tutmaktır. Stand temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlarda biride ziyaretçilerin olmadığı zamanlarda yapılan temizliğin yanında ziyaretçilerin olduğu zamanlarda da yapılan temizliktir. Ziyaretçilerin olduğu zamanlarda müşterileri rahatsız etmeden belirli aralıklarla temizlik hizmetimizi son derece titizlikle sağlamaktayız.


Standlarda kullanılan ürünlere göre en uygun temizlik ürünlerini, parlatıcıları ve koruyucuları kullanmaktayız. Kalitemizden ve hijyenimizden ödün vermeden en iyi şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


Güven Grup Temizlik, tüm temizlik kategorilerinde olduğu gibi stand temizliği konusunda da tecrübeli kadrolarıyla hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde işlerimizi mümkün olduğunca kısa sürede tamamlamaktayız. Bu sayede standlarınızda daha rahat ve erken satışa başlayıp daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimizle sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti garantisiyle çalışıyoruz. Bu sayede standlarınızda olmasını istediğiniz temizliği, çalışanlarımızla paylaşarak planlı temizlik için gereken desteği alabilirsiniz.


Kaliteli hizmetler ve profesyonel servisler üretirken, ekonomik fiyatlarda avantajlarda sağlayarak müşterilerimizin bütçelerini düşünüyor ve memnuniyetine sağladığımız katkıyı önemsiyoruz. Bu nedenle en güvenilir ve en çok tercih edilen temizlik firmaları arasında yer almaktayız. Bizlere emanet ettiğiniz standlarınızı en iyi şekilde temizleyerek müşteri beğenisine sunuyoruz. Bu yönden de müşterilerimize güven sağlıyoruz. İşlerimizde güven ilk sıradadır.

Stand Temizliğinde Sunduğumuz Hizmetler:

  • Stand kurulumu sonrası tüm çöplerin temizlenmesi
  • Sergilenen tüm ürünlerin tozlarının alınıp temizlenmesi
  • Cam ve parlak yüzeylerin temizlenmesi
  • Kurulum esnasında oluşabilecek kirliliği temizlemek
  • Gerek olduğu takdirde zeminin endüstriyel makine ile temizlenmesi
  • Zeminde halı mevcut ise temizlenmesi
  • Stand aktif haldeyken devam eden temizlik hizmeti
Sunduğumuz hizmetimizle temizliğin sürekliliği, en kısa sürede ve titizlikle işimizi tamamlamak, çalışmalarımızda sağlık kurallarına uymak, işlerimizi sessizlikle yürütmek ve müşterileri rahatsız etmeden sizlere rahat ve güvenli bir ortam oluşturmak üzere hizmetimizi tamamlamaktayız.

Görseller