Gebze Temizlik Şirketleri

Gebze Temizlik Şirketi hizmet lokasyonumuzla, firmamız tüm müşterilerine, ihtiyaçları doğrultusunda temizlik yapılacak yapının türüne göre hizmet vermektedir

Gebze Temizlik Şirketi hizmet lokasyonumuzla, firmamız tüm müşterilerine, ihtiyaçları doğrultusunda temizlik yapılacak yapının türüne göre hizmet vermektedir. İnsan sağlığının söz konusu olduğu her mekânda temizlik özel ve kaliteli hassasiyet gerektirir.


Temizlik malzemeleri veya diğer çözücüler ve mekanik faktörlerin yardımı ile yüzeyden uzaklaştırma işlemi profesyonel elemanlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız İstanbul’un her ilçesine olduğu gibi Gebze Temizlik Şirketi hizmet lokasyonuyla, temizlik anlamında her alanda, bakım ve günlük temizliklerine kadar her aşamada sorunsuz hizmet anlayışı, gerekli makinelerimiz ile donanmış eğitimli personeli, hijyen ve temizlik konularındaki tüm talepleri büyük bir titizlikle karşılamaktadır.


Firmamız büyük vitrinlere sahip işyerlerinin temizliğinde, en hassas ürünleri tercih etmektedir. Modern makineleri büyük bir ustalıkla kullanan uzman temizlik personelimiz, her yerin ışıl ışıl olmasını sağlarken, mekanların ömürlerinin uzamasına da katkı sağlamaktadır. Zeminler, duvarlar, mobilyalar, kapı, merdivenler, camlar, eşyalar ve çevredeki tüm yüzeylere uygulanan temel temizlik işlemlerinde aynı hassasiyet gösterilmektedir.


Amaç kiri yüzeyden en hijyenik şekilde uzaklaştırarak memnuniyet sağlamaktır. Bu işlem mekanik yolla ve sağlık koşullarına uygun kimyasal maddelerle yapılır. Firmamızın kullanmakta olduğu ürünler kabul görmüş yüksek standartlara uygun aynı zamanda tanınan firmalar tarafından üretilen marka ürünlerdir. Gebze Temizlik Şirketi hizmet lokasyonumuzda, günlük temizlik: toz alma, zemin temizliği, çöp toplama, lavabo ve tuvalet temizliği uygulamaları gerçekleştirilir. Periyodik temizlik: Duvar, tavan, kapı, pencere, zemin bakımı, cilalama, cam silimi ve dış cephe temizliği yapılmaktadır.


Olağanüstü durumlarda yapılan temizlik: Kanal taşması, boru patlaması, su basması, yangın sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, tadilat sonu temizlikleri ve benzeri durumlarda yapmış olduğumuz temizliklerdir. Güven Gurup Temizlik, sahip olduğumuz yeni nesil makinelerimiz, kullandığımız yüksek standartlardaki kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel personellerimizle hijyenin gerektirdiği tüm titizliği ve azami dikkati göstererek genel temizlik, cilalama, dış cephe temizliği, cam silimi gibi temizlik konularındaki tüm taleplerinizde her zaman değerli müşterilerine hizmet vermeye hazırdır.


Temizliğin her safhasında kullanılan, teknik malzeme ve ekipmanlar ile temizlik ürünleri her zaman ISO standartlarına uygun olup, bu konulardaki titizliğimizden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Uygun bütçeli, kaliteli temizlik hizmeti sunan Gebze Temizlik Şirketleri lokasyonumuzla, ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik hizmeti taleplerinizde hızlı hareket eden dinamik yapımızla sizlerleyiz.

Gebze Temizlik Şirketleri Foto Galeri

Gebze Temizlik Şirketleri Videoları