Yat Temizliği

Yat temizliğinde sağladığımız hizmetlerimizi, yüksek memnuniyet garantisiyle, müşterilerimiz için uygun bütçelerle gerçekleştiriyoruz

Yat temizliği, temizlikte en özel hizmeti gerektiren ve yüksek detay gerektiren alanlardandır. Güncel eğitime sahip, yat temizlik personellerimiz ve yeni nesil ekipmanlarımız ile yat temizliğinde iddialıyız. Modern donanımları, hijyen anlayışı, yeni nesil ekipmanlarımızla beklentilerinizi karşılayan servisler üretiyoruz.


Yat temizliğinde uzun zaman kullanılmış mutfak eşyalarının tek tek çıkarılarak yıkanması gerekmektedir. Mutfakta bulunan tüm çekmecelerin, rafların ve dolapların boşaltılarak temizlenmesi ve aynı şekilde yerlerine dizilmesi gerekir. Yatakları, minderleri bakterilerden temizleyecek uygun temizlik malzemeleri kullanılmalı, güverte ve zeminler silinmeli, zeminlerde bulunan halılar yıkanmalı, bütün sandalye ve koltukları özenle temizlenmeli cam ve çerçevelerin detaylı silinmesi gerekmektedir. Yat temizliğinde kullandığımız bütün ürünlerimiz doğal yaşama ve insan sağlığına uygun olarak seçilmesi gerekir. Yatlar her türlü kirlenmeye maruz kalan alanlardır.


Temizlenecek yerlere göre cam, pvc, deri, ahşap, halı gibi her noktaya ayrı temizlik ürünü kullanılmaktadır. Yat temizliğinde dikkat gerektiren bir noktada motor bölümüdür. Bu alanda etrafa zarar vermeden hassasiyetle dikkatli bir şekilde temizliğimize gerçekleştirmekteyiz.


Firmamız yat temizliğinde her ayrıntıyı düşünerek uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize profesyonel temizlik hizmet sağlamaktadır. Yapılan çalışmaların sonrasında tam anlamıyla hijyenik, kaliteli ve temiz bir ortam sağlamayı garanti ediyoruz. Kullandığımız malzemeler aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklı ürünler arasından seçilir. Sahip oldukları deneyim ve uzman yeterliliğine sahip ekiplerimizle sizlere maksimum hizmet sağlamaktayız.


Yat temizliğinde sağladığımız hizmetlerimizi, yüksek memnuniyet garantisiyle, müşterilerimiz için uygun bütçelerle gerçekleştiriyoruz. Ödemelerinizin tam karşılığı için, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, yeni nesil ekipmanlar ve onları uzman seviyesinde kullanabilen personellerimizle ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerimizde bir çağrı kadar sizlere yakınız.

Görseller