Güven Grup Profesyonel Temizlik Şirketi

Bir temizlik şirketi tercih edilirken ihtiyaç duyan kişiler tarafından referanslar oldukça önemlidir. Bu yüzden Güven Grup temizlik şirketleri arasında güçlü referanslarıyla geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Temizlik Şirketi Neler Yapar

Güven Grup temizlik sektöründe, İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakalarında, birçok kişinin ihtiyacını karşılaşmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla profesyonel bir hizmet alma imkanını sunmaktadır. Teknolojik alanınki gelişmelerin takip edilmesiyle gelişen temizlik sektörü, en yeni imkanlarla sunulmaktadır. Bu imkanlar kapsamında uzman bir ekip, kaliteli ve sağlık açısından zararlı olmayan ürünler ve profesyonel hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

 

 Güven Grup, 18 yıllık tecrübesiyle, endüstriyel bölge temizliğinden ev temizliğine kadar bir birinden farklı yerlerde temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik hizmetini sunan kişiler, kendi alanlarında eğitim alıp uzmanlaşmıştır. Alanında uzmanlaşmamış kişiler, temizlik şirketi tarafından işi tamamlanması için gönderilmez. Bu durum çoğu temizlik şirketleri tarafından önemsenmemektedir. O yüzden alanında sunduğu profesyonel hizmetle, Güven Grup temizlik şirketi güçlü referanslara sahip olmuştur.

 

 Temizlik Şirketi Tercih Ederken Referanslara Önem Verilmelidir

 

 Bir temizlik şirketi tercih edilirken ihtiyaç duyan kişiler tarafından referanslar oldukça önemlidir. Bu yüzden Güven Grup temizlik şirketleri arasında güçlü referanslarıyla geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Referanslar şirketin çalışma kalitesini ve işine verdiği önemi göstermektedir. Bu kapsamda temizlik şirketleri arasında tercih yapılırken büyük firmaların referanslarını göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

 

 Güven Grup, temizlik alanında kurumsal veya şahsi olarak birçok kişiye hizmet vermektedir. Referanslar arasında yer alan firmaların bazıları; Şenpiliç, Toyoto, Lipton, Farma-Tek, Marshal, Karnaval Media Group ve Jumo gibi büyük kuruluşlardır. Denetlenmesi oldukça sık olan gıda sektöründen birçok firma, temizlik alanında firmamızın referansı olmuştur. Ayrıca temizlik alanda aldığı hizmetlere yine birçoğu devam etmektedir.

 

 Endüstriyel Temizlik Hizmetlerimiz

 

 

 Endüstriyel temizlik alanında hizmet veren şirket sayısı oldukça azdır. Bu durumu profesyonel olarak hakkıyla yapan temizlik şirketleri yeterli ekipmanlara sahip olmaktadır. Bir temizlik organizasyonunda sadece ekipmanlar değil, temizliği yapan kişilerin aldığı eğitim ve sahip olduğu tecrübede oldukça önemlidir. Yaptığı çalışmalarla büyük temizlik şirketi statüsüne gelen firmalar, bu hususlara oldukça dikkat etmektedir.

 

 Büyük bir temizlik şirketi olan Güven Grup'un dikkat ettiği diğer konu ise temizlik işlemi sırasında kullanılan ürünlerdir. Özellikle endüstriyel alanda yapılan temizliklerde, kullanılan malzemeler, insan sağlığına daha sonradan zarar vermeyecek ürünlerden seçilmektedir. Endüstriyel alanda kullanılan malzemeler kir konusunda büyük zarar verdiği için, temizlenmesi de oldukça zordur. Endüstriyel temizlik için, kalitesiz ve ağır kimyasal içeren malzemelerin kullanılması insanların sağlığını etkilemektedir.

 

 Dershane Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Dershane temizliğin sık olarak yaptırılması gereken yerler arasındadır. Bu alanlarda temizlik şirketleri yoğun olarak iş alma talebinde bulunsa da, gençlerin sağlığı için profesyonel hizmet veren firmalarla anlaşılması gerekmektedir. Profesyonel hizmet veren firmaların başında Güven Grup gelmektedir.

 

 Güven Grup 18 yılın üzerinde verdiği temizlik hizmetiyle, binlerce öğrencinin eğitim aldığı dershaneleri büyük bir önemle temizlemektedir. İstanbul çevresinde hizmet verdiğimiz bölgelerde, dershane temizliği hizmeti alabilirsiniz.

 

 Dış Cephe ve Cam Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Özellikle gökdelenlerin ve camekan rezidansların sıklıkla cam temizliği ve dış cephe temizliği yaptırması gerekmektedir. Kişisel olarak yapılan temizliklerde dış cephe ve cam temizliği yaptırılması oldukça zordur. Bu alanda muhakkak destek alınması gerekmektedir. Temizlik yapan şirketler arasında güçlü referans sahibi Güven Grup dış cephe ve cam temizliği hizmeti vermektedir.

 

 Dış cephe ve cam temizliği organizasyonlarında kaliteli malzemeyle profesyonel işçiler iş güvenliği kurallarına uyumlu çalışma sonuçlandırmaktadır. Yapılan işin kontrolü temizlik şirketi olarak Güven Grup tarafından denetlenmektedir. Rutubetli ve kirli havanın bıraktığı lekeler, kuşların pisliklerinin cama buluşması gibi durumlar Güven Gruba temizlik hizmetli için başvurabilirsiniz.

 

 Duvar ve Fayans Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Sigara, rutubet ve hava kirliliği zamanla duvarların ve fayansların kirlenmesine sebep olmaktadır. Bu kirli duvarların görüntüsü, bulunduğunuz ortamın kötü görünmesine sebep olmaktadır. Bu durumla baş etmek için temizlik şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmanız gerekmektedir. Alacağınız hizmetin kaliteli ve ekonomik olması için Güven Grup'un profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 Banka Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Günümüzde para alışverişleri için insanların en fazla uğradığı alan bankalardır. Bankalara insanların dışarıdan getirdikleri toz ve kirler, özellikle banka çalışanlarının sağlığını etkilemektedir. Bu durumda sağlıksal problemlerle karşılaşmamak için düzenli olarak temizlik hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir. Güven Grup temizlik şirketi bu ihtiyacı kurumsal hizmetler kapsamında sunmaktadır.

 

 Alışveriş Merkezi Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Günümüzde insanların en çok uğrayıp, işlerini giderdiği yerlerin başında alışveriş merkezleri gelmektedir. Büyük bir alana sahip olan alışveriş merkezleri, yüksek tabana ve geniş alanlara sahiptir. Bu tarz yerlerin temizliği için profesyonel destek alınması zorunludur. Bu zorunlu hizmetler için temizlik şirketleri arasında en iyi hizmeti Güven Grup, müşterileri için sunmaktadır.

 

 Alışveriş merkezlerinde yapılan hizmetlerde, kullanılan ekipmanlar kapsamlı ve iş güvenlik koşullarına uygun belirlenmektedir. Yüksek yerlere çıkmak için gerekli araç ve gereçler hizmete dahil edilmektedir. Temizlik ile alakalı tüm ekipmanlar, şirketin sorumluluğundadır. Temizlik şirketiyle yapılan anlaşma kapsamında bu ekipmanlar, alışveriş merkezine getirilerek hizmet sunulmaktadır.

 

 Hastane Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Sağlıksal atıklar insanlara en çok zararı veren maddelerdir. Bu maddelerin olduğu yerlerde sağlıksal açıdan başka problemlerle karşılaşmamak için temizlik hizmetinin eksiksiz yapılması gereklidir. Bunun için özel ve devlet hastaneleri profesyonel hizmet veren temizlik şirketi ile çalışmak istemektedir. Hastane temizlik işlemlerinde hastanenin sahip olduğu tüm alan eksiksiz olarak temizlenmektedir.

 

 Hastane temizliği sırasında ameliyathane, diyaliz, enfeksiyon odaları, laboratuvarlar gibi alanlarda ön hazırlık yapıldıktan sonra temizlik yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler temizlik yapılacak alanın özelliklerine göre değişmektedir. Her alan kendi içinde özel malzemelerle dikkatli bir şekilde profesyonel bir ekiple temizlenmektedir.

 

 İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Yeni yapılan bir inşaatın temizlik oldukça önemlidir. İnşaat ev ya da iş yeri olduğunda, daha sonradan taşınacak kişinin, rahat bir şekilde inşaatı kullanabilmesi gerekmektedir. Fayans ve duvarlarda inşaattan kalan izler sık sık karşılaşılmaktadır. Bu hizmet kapsamında, inşaat alanında kalan tüm artıklar, duvarlardaki lekeler detaylı olarak temizlenmektedir.

 

 İnşaat sonrası temizlik şirketleri arasında Güven Grup hizmet vermektedir. Profesyonel olarak işi en kısa sürede tamamlayacak ve hazır hale getirecek bir hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için iletişime geçebilir, kaliteli, güvenilir ve ekonomik bir hizmet alabilirsiniz.

 

 Ofis Temizlik Hizmetlerimiz

 

 İstanbul gibi metropol şehirlerde en yoğun iş alanlarından biride ofisler olmaktadır. Gündelik hayatta çalışanların kullandığı, ziyaretçilerin ve müşterilerinde uğradığı çalışma alanı olan ofis temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bir nevi şirketin görünümünü ortaya çıkartan ve bu alana önem veren kişiler temizlik şirketi ile anlaşmak durumdadır.

 

 Güven Grup İstanbul'un her bölgesinde ofis temizliği için profesyonel destek almak isteyen şirketlere hizmet vermektedir. Daha önceden belirlenen günde, ofisin işlerini aksatmamak için temizlik hizmeti sunulmaktadır.

 

 Okul Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Temizlik ihtiyacı tam teşebbüslü olarak gerekli olan alanlar arasında okullar başta yer almaktadır. Okulların temizliği için anlaşılan temizlik şirketleri eğitim öğretim verilen zamanlara göre ayarlanan günlerde hizmet vermektedir. Özel ya da devlet okullarında sıra altları, tuvaletler, isteğe bağlı dış cephe ve cam temizlikleri de yapılmaktadır.

 

 Eğitim alanları arasında gençlerin ve çocukların sağlığı için çok gerekli olan temizlik hizmetleri, daha sonradan çocukların zarar görmeyeceği şekilde yapılmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri de en az temizlik kadar çocukların ve gençlerin sağlığı için önemlidir. şirketimiz bu alana büyük bir hassasiyet ile dikkat etmektedir.

 

 Plaza Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Plazalar binlerce kişinin çalıştığı büyük alanlardır. Bu alanlarda kişilerin dökülen derilerinden, dışarıdan getirdikleri pisliklere kadar kirlenme durumu oldukça hızlı olmaktadır. Bu yerlerde düzenli aralıklarla haftalık ve aylık olarak destek alınması gereken bir temizlik şirketi muhakkak olmalıdır. Bu hizmetleri eksiksiz olarak sunan firmaların başında Güven grup gelmektedir. 7/24 mail ile yada iş saatleri içesinde alınan randevu ile temizlik faaliyetinden yararlanılmaktadır.

 

 Verilen hizmet kapsamında önceden ayarlanan günde ve saatte temizlik çalışanları plazaya gelerek temizlik faaliyetine başlamaktadır. Bu faaliyet kapsamında, plazanın tüm katları eksiksiz olarak temizlenmektedir.

 

 Site Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Büyük evlerin bir arada olduğu sitelerin temizliği sadece görsel olarak değil detaylı olarak yapılmalıdır. Çünkü siteler genel olarak yaşam alanlarımızdır. Bu yaşam alanlarının temizlenmesi için anlaşılan temizlikçiler gündelik olarak çalıştıkları için hem kaliteli hizmetler sunmaz, hem de ekonomik açıdan zararlı olabilirler. Bu noktada profesyonel hizmet veren temizlik şirketleri ile anlaşmak her zaman daha karlı olmaktadır.

 

 Villa ve Yat Temizlik Hizmetlerimiz

 

 Özel yaşam alanlarının lüks kategorisinde yat ve villalar gelmektedir. Villa temizliği büyük bir titizlikle yapılması gerekmektedir. Bahçe ve iç kısımlar itibariyle büyük bir alan sahibi olan villa temizliği, iç ve dış olmak üzere iki aşamada yapılmaktadır. Bu işlemler sonra temiz ve kaliteli bir temizlik hizmeti tamamlanmış olmaktadır. Özellikle titizliğe dikkat eden şahıslar tarafından Güven Grup tarafından bu hizmet villa temizliği olarak da verilmektedir.

 

 Villa dışında diğer özel lüks yaşam alanı ise yat olmaktadır. Yat temizliği oldukça hassas olarak yapılması gerekmektedir. Yatın dışı ve içi ayrı temizlenmektedir. Deniz canlıları tarafından kirletilen dışı ve hava şartlarından tozun gelmesiyle ortaya çıkan kir iç kısımlarda da temizlenmektedir. Özellikle iç kısım temizliğinde, yat içerisinde yer alan koltuklar ve parçalar özenle çıkartılıp temizlenir ve tekrardan yerine yerleştirilir. Yat temizliği bu hususta, profesyonel ve eğitimli bir elip tarafından yapılması gerekmektedir.

 

Görseller