Dershane Temizliği

Güven Grup Temizlik olarak, uzman ekip kadromuzla dershane temizliği konusunda en kaliteli ve güvenli hizmeti sizlere en uygun fiyatlarda sunuyoruz.

Dershaneler günlük ziyaretçi sayısının yüksek olduğu çok fazla insan sirkülasyonunun yaşandığı alanlar olarak daha fazla kirlenmektedir. Dershane ziyaretçileri, genellikle çocuk ve gençler olduğu için daha da ortamlar daha fazla kirlenir ve yıpranır.


Dershane temizliği rutin olarak temizlik firmaları tarafından profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Sağlık bakımından temizliğin önem taşıdığı alanlarından biri olan dershanelerde, temizlik çalışmalarının daha titiz uygulanması gerekir.


Dershane Temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerinin doğru seçilmesi, sağlığa zarar verecek kimyasalların kullanılmaması, çocuklara ve gençlere zarar vermeyecek bileşenlerin tercih edilmesi gerekmektedir.


Dershane temizliğinde en kapsamlı uygulamaların yapıldığı dönemler öğrencilerin olmadığı, gece yâda hafta sonu mesai bitiş zamanlarda yapılması daha uygun dönemler olarak belirlenmiştir.


Öğrenciler varken yapılan temizlik hem zor hem de sağlık açısından uygun olmaz ve oldukça imkânsız hale gelir. Dershane temizliğinde toplantı odaları, öğretmen odaları, müdür odası gibi özel alanlarda detaylı temizlik dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Sınıfların temizliğinde ise kapılar, camlar, masalar, sandalyeler ve yerler zararsız kimyasallarla temizlenerek işlemimiz tamamlanır.


Tuvalet temizliği ise hassasiyet gerektirmektedir. Mikrop yuvası olan tuvaletlerin en iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Anti bakteriyel temizlik kimyasalları ile tavandan yere kadar ince bir temizlik hizmeti sunmaktayız.


Klozetler, lavabolar, kapılar, pencereler ve bataryalar özenle silinir. Talep üzerine tuvalet kâğıtları ve sıvı sabun eksiği tamamlanır. Bina iç ve dış temizliğinde bahçe veya teraslar temizlenir. Kantin, büfe ve kafeterya gibi alanlar ve bu alanların oturma alanları ile yemek yenen bölümleri daha detaylı bir şekilde temizlenmektedir.


Dershane temizliğinde çalışma programımızı ders saatlerine göre ayarlayarak oluşturmaktayız. Oluşturulan programımız sizlerin onayına sunulduktan sonra kabul görüldüğü takdirde zaman aksaması olmadan personellerimiz tarafından gerekli titizlikle gerçekleştirilir.


Yapılacak temizlikte kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar firmamız tarafından belirlenir ve liste olarak detaylı bir şekilde yönetime sunulur. Bu yöntemle, hem yapılacak iş listesi netleşmiş olur, hem kullanılan malzemeleri inceleme şansınız olurken, aynı zamanda Dershane Temizliğini daha ekonomik ve profesyonel bir yaklaşımla çözmüş olurunuz.


Sizlere sunduğumuz üstün hizmet uygulama yaklaşımı, temizlik işlemlerini bir defa değil sürekli olarak tekrarlanması, öğrencilerin ve eğitmenler için sağlıklı bir ortam sağlanarak eğitim ve öğretim faaliyetlerinde ciddi motivasyon sağlanarak daha verimli çalışma ortamları hazırlanmış olur.


Güven Grup Temizlik olarak, uzman ekip kadromuzla dershane temizliği konusunda en kaliteli ve güvenli hizmeti sizlere en uygun fiyatlarda sunuyoruz. Tercih edilen temizlik firması olabilmek özveri gerektirir. Bizler bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Güvenle tercih edebilirsiniz. Sizlerin güvenine layık olabilmek için çalışmaktayız.

Görseller