AVM Temizliği

Oldukça büyük olan Alışveriş Merkezlerinin Temizliği için yeterli kadroya sahip, eğitimli ve uzman ekip oluşturulması ve gerekli ekipmanlara sahip olan firmamızla çalışılması sizlere kolaylık ve profesyonellik kazandıracaktır.

Alışveriş merkezleri çok kalabalık olan alanlar olduğu için en çok kirlenen alanlar arasında yer almaktadır. Kalabalık alanlarda hizmet vermenin ne kadar zor olduğunu bilen firmamızın özellikle hedefi müşterilere rahatsızlık vermeden hizmetimizi sürdürmektir.


Alışveriş ihtiyaçlarının karşılanması ve insanlara daha iyi hizmet verebilmek için yaşam merkezi haline getirilen alışveriş merkezleri gün geçtikçe artmaktadır. Bazı insanlar birçok mağazayı bir arada bulabilmek için alışveriş ihtiyaçları kolaylıkla karşılamak için, bazı insanlar da eğlenmek, yemek, içmek ve sinema gibi kültür sanat faaliyetlerini karşılamak için alışveriş merkezlerini tercih ederler.


Bu nedenle gün içerisinde birçok insanı ağırlayan alışveriş merkezlerinin temiz bir ortam oluşturması müşterilerine hijyenik ve göz estetiğini bozmaması gerekir. Kapalı mekân ve kalabalık ortamda rahat ve hijyenik bir ortam oluşturulması açısından, bu tür mekanların, sürekli temiz görünmesi, daha da önem taşır. Bunun ana nedeni de, temizliğe dikkat edilmeyen AVM’ lerde, sunduğu imkânlara ve avantajlar ne olursa olsun, müşteriler tarafından tercih edilmezler.AVM Temizlik çalışmaları yapılırken, müşterileri rahatsız etmeden ve yüksek sesli temizlik makinelerinin kullanım zamanına dikkat ederek, temizlik gerçekleştirilmelidir. Hem müşteriler hem de mağaza çalışanları için temizlik konfor haline getirilmelidir. Kurumsal anlayış gereği, çalışanların belli bir iş kıyafeti ile hizmet vermeleri gerekmektedir.Oldukça büyük olan Alışveriş Merkezlerinin Temizliği için yeterli kadroya sahip, eğitimli ve uzman ekip oluşturulması ve gerekli ekipmanlara sahip olan firmamızla çalışılması sizlere kolaylık ve profesyonellik kazandıracaktır. Bu alanda hizmet veren firmamız son derece deneyimli işinde uzman bir ekibe sahiptir.
Firmamızın şimdiye kadar sağladığı hizmetlerde edindiği deneyimle, uzman personelimiz ve son teknolojiye sahip makinelerimiz ile kurumsal çözümler üretmekteyiz.Kalıcı temizlik için alışveriş merkezlerinde yürüyen merdiven, asansör, cam korkuluklar ve diğer metal yüzeylerin temizliği ve bunların yanı sıra açık, alan ve otopark temizliğiyle hijyen sağlanmaktadır. Alışveriş merkezlerindeki iç dış tüm alanları kusursuz bir şekilde hijyene kavuşturan firmamız bu alanda sağladığı hizmet karşısında ekonomik fiyatlarla sizlere hem üst düzey temizlik hem de müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Alışveriş merkezi temizlik hizmetlerimizdeki avantajlarımız;

  • İş güvenliği sağlanmış tecrübeli elemanlarımız
  • Müşterileri rahatsız etmeden uzmanca yapılan temizlik
  • Yerlerin süpürülüp silinmesi
  • Tuvaletlerin hijyenik şekilde temizlenmesi
  • Camların silinmesi
  • Sağlık koşullarına uygun malzemeler kullanılması
  • İstenilen saatlerde ve istenilen aralıklarla temizlik hizmetimizin sağlanması

Görseller